Walizeczka Easy-Trolley firmy Oops.

Kolejny świetny produkt marki Oops w bajecznych kolorach.

Walizeczka wykonana z grubego materiału ze wzmocnieniem, dzięki temu zachowuje swój kształt oraz nie gniecie się. Obszyta przyjemnym materiałem, łatwym w czyszczeniu z wizerunkiem sympatycznego zwierzątka. Walizka posiada jedną komorą o wymiarach 33 x 30 x 20 cm, z pasami przytrzymującymi rzeczy na swoim miejscu. Dodatkowo wewnątrz znajduje się kieszeń zamykana na zamek na drobniejsze. Walizka posiada kółka oraz teleskopową rączkę o długości 43 cm, dla łatwego użytkowania. Niewielki uchwyt pozwoli na wygodne noszenie walizki w ręku.

Dzięki specjalnej podstawce walizkę można łatwo postawić w pionie. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Świetnie sprawdzi się podczas krótszych wyjazdów do babci, jak i dłuższych, wakacyjnych podróży. Zamykana jest na dwubiegunowy zamek błyskawiczny. Dodatkowo świetny gadżet dekoracyjny do pokoju dziecka.

Śniadaniówka Oops.

Pojemnik na śniadanie w kształcie trójwymiarowego zwierzaka. Świetny sposób na spakowanie drugiego śniadania do szkoły, przedszkola lub na piknik. Przenoszone kanapki zachowają świeżość cały ranek. A nawet mogą być jeszcze ciepłe. Warstwa zewnętrzna wykonana z miękkiego w dotyku, ale utwardzanego silikonu. Wnętrze z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Są też taśmy do przymocowania np. butelki z napojami, aby nie przemieszczała się wewnątrz. Nowością jest kieszeń termiczna pozwalająca utrzymać ciepło np. tostów lub podgrzanych obiadków w słoiczkach.

zabawki-pruszkow-walizeczka-easy-trolley-oops